top of page
_M8A0235_edited.jpg

BIURKA

Grunwaldzka 26_biuro 6-osobowe_.JPG

BIURKO DEDYKOWANE

Biurko dedykowane to Twoje biurko na wyłączność z dostępem 24/7. Czy z niego korzystasz czy nie - biurko zawsze czeka na Ciebie i nie musisz się martwić o miejsce w naszej przestrzeni. Śmiało możesz zostawić swój sprzęt oraz osobiste rzeczy - biurko jest tylko do Twojej dyspozycji.

Abonament obejmuje oprócz komfortowego miejsca do pracy, także dostęp do szybkiego internetu, urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka/skaner), wyposażonej kuchni z kawą z automatycznego ekspresu oraz wyborem herbat bez limitu, a także dostęp do naszej przestrzeni na spotkania.

Abonament: od 850 PLN netto / miesiąc

BIURKO NA DZIEŃ

Przyjeżdżasz do Gdańska i potrzebujesz komfortowego miejsca do pracy na jeden dzień? GOOD SPACE coworking będzie idealnym wyborem - otrzymasz wygodne biurko z dostępem do szybkiego internetu, a do tego przepyszna kawa lub herbata w cenie - bez limitu:)

Dodatkowym atutem będzie bliskość do szerokiej oferty gastronomicznej w okolicy oraz środków komunikacji publicznej.

Abonament: 100 PLN netto / dzień

GOOD SPACE coworking_Małachowskiego 8_biuro 6 środkowe.jpg
GOOD SPACE coworking_Małachowskiego 8_pokój nr 1.jpg

BIURKO NA TYDZIEŃ

Przyjeżdżasz do Gdańska na kilka dni, a może masz remont w mieszkaniu i potrzebujesz komfortowego miejsca do pracy na ten czas? W GOOD SPACE coworking mamy pakiet tygodniowy, w ramach którego otrzymasz wygodne biurko z dostępem do szybkiego internetu, urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka/skaner), a do tego oczywiście przepyszną kawę i herbatę w cenie - bez limitu:)

Abonament: 350 PLN netto / tydzień

BIURKO 4D

Pakiet BIURKO 4D to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje biurka jedynie raz w tygodniu. W ramach tego pakietu otrzymasz 4 wejścia (dni) do wykorzystania w przeciągu miesiąca (30 dni) - wygodne biurko z dostępem do szybkiego internetu oraz urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka/skaner), a do tego nielimitowana przepyszna kawa i herbata w cenie.

Abonament: 250 PLN netto / pakiet

Grunwaldzka 26_biuro 6-osobowe__.JPG
Grunwaldzka 26_biuro 6-osobowe.JPG

BIURKO 8D

Pakiet BIURKO 8D to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje biurka np. 2 razy w tygodniu. W ramach tego pakietu otrzymasz 8 wejść (dni) do wykorzystania w przeciągu miesiąca (30 dni) - wygodne biurko z dostępem do szybkiego internetu oraz urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka/skaner), a do tego nielimitowana przepyszna kawa i herbata w cenie.

Abonament: 450 PLN netto / pakiet

BIURKO 12D

Pakiet BIURKO 12D to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje biurka kilka razy w tygodniu, ale niekoniecznie musi to być dedykowane biurko na wyłączność. W ramach tego pakietu otrzymasz 12 wejść (dni) do wykorzystania w przeciągu miesiąca (30 dni) - wygodne biurko z dostępem do szybkiego internetu oraz urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka/skaner), a do tego nielimitowana przepyszna kawa i herbata w cenie.

Abonament: 650 PLN netto / pakiet

Grunwaldzka 26_biuro 3-osobowe.JPG

Potrzebujesz dedykowanego rozwiązania? Napisz / zadzwoń - na pewno coś przygotujemy.

bottom of page